Гортензія біла: характеристика та догляд.

Гортензія - дуже красива кущова рослина, яка цвіте ароматними квітами різних кольорів. Її назва з грецької мови перекладається, як "сумує за водою". Тому, напевне, існує думка, що за гортензією тяжко доглядати.

Гортензія біла цвіте впродовж усього літа пишними шапками суцвіть білого кольору, діаметром 15-25 см. Завдяки міцним гілкам кущ не розвалюється і не потребує підпор під час цвітіння. Швидкість зростання : річний приріст у висоту і ширину 20см.

Цвітіння тривале. Вони білими кольорами зібрані в масивні кулясті суцвіття 15-25 см в діаметрі. Забарвлення квіток змінюється в процесі цвітіння. На початку квітки лимонно-зелені, потім білі, у кінці цвітіння зелені. Кущ міцний, квітконоси міцні, тому не втрачає своєї форми під тяжкістю неймовірних кольорів. Час цвітіння : з кінця червня до початку вересня.

Гортензія - тіньовитривала рослина. Добре росте, як у світлих, так і напівзатемнених місцях. Під час цвітіння, гортензія біла тяжко переносить прямі сонячні промені, тому потребує притінення або розміщення на іншому місці, більше північної сторони. На свіжому повітрі гортензію висажують у півтіні. Влітку рослину пропонують виносити на свіже повітря, а горщик закопувати в землю для більшої прохолоди. Взимку гортензія скидає листя, тому може зимувати в темному місці при температурі 4-8°С. При температурі вище 20°С вона також скидає своє листя. Більшість цих садових рослин є морозостійкими.

Так, як значення гортензії пов'язане з водою, то ця рослина дуже вологолюбива. ЇЇ потрібно поливати один раз на три дні. При температурі вище 16°С гортензія біла потребує не лише підливання, але й збризкування водою.

За будь-якою рослиною потрібен догляд, щоб вона радувала своїм квітучим виглядом та приємним запахом. Тому, над білою гортензією потрібно виконувати ряд процедур:

- удобрювати рослину;

- часто поливати та збризкувати водою;

- знищувати бур'яни та розпушувати землю;

- підживлювати;

- зрізати старі суцвіття;

- укривати рослину на зимовий час соломою, гіллям ялини чи тирсою.

При недостатньому догляді за гортензією може з'явитися попелиця, тріпси, а при надмірному сухому повітрі рослина пошкоджується павутинним кліщем. Тому, варто регулярно зволожувати повітря та омивати рослину теплою водою. Якщо ж виникло зараження, потрібно обробити актеліком (15 крапель на 1л води).

Пам'ятайте, що правильний догляд — це в першу чергу здоров’я рослини та її краса. А в результаті гортензія біла потішить вас красивими квітами білосніжного забарвлення.

Пропонуємо вам придбати якісні саджанці гортензії недорого та з хорошою якістю, завітавши до сайту компанії "Квіти Буковини". «Квіти Буковини» - це приватне господарство, яке працює понад 5 років в галузі вирощення різноманітних саджанців. Ми використовуємо тільки власну продукцію, тому сміливо можемо гарантувати якість нашої продукції за прийнятними цінами.

Замовивши на сайті компанії саджанці рослин, ви отримаєте швидке оброблення замовлення та відправлення по Україні Новою Поштою чи Ін Тайм. Оплату можна здійснити як безготівковим способом (на карту), так і готівковим (наложений платіж).