Продаж цибулин тюльпанів: готуємо квітник до весни разом! 

Весна вже от-от увійде в свої права, а це означає, що час приводити до ладу свої квітники!

Ця пора року для багатьох асоціюється не лише з підсніжниками, але й з тюльпанами. На сьогодні існує надзвичайно велика кількість видів тюльпанів – кучеряві, гострі, махрові, піоновидні, келихоподібні, чашоподібні і т. д. Вони можуть як бути однотонними, так і мати яскраве двоколірне (або і більше) забарвлення. Звичайно, що, вибираючи квіти для свого квітника чи саду, ми керуємось власними вподобаннями, однак розберімося ж, які найкраще купити цибулини тюльпанів для вигонки.

Варто зазначити, що видів та гібридних форм цих весняних квітів на сьогодні є надзвичайно багато, але всіх їх можна поділити на 4 основні групи: 

1. Ранньоквітучі. Сюди відносять прості та махрові тюльпани. Для перших характерні міцні стебла, чашоподібні (келихоподібні) бутони. Найчастіше квіти мають червоне або жовте забарвлення. Ранні махрові починають цвісти у квітні. Квітки невисокі, з яскравою колірною гамою. Основним достоїнством цього виду є те, що вони можуть простояти тривалий термін.

2. Середньоквітучі. До цієї групи належать тюльпани класу Тріумф та Дарвінові гібриди. Тріумф – це вид високих тюльпанів. Бутони мають форму келиха. Починають цвісти ці квіти на початку квітня та цвітуть протягом трьох тижнів. Дарвінові гібриди також мають довге стебло та великі квітки. Перевагою цього виду є те, що вони можуть зберігатися тривалий час у зрізаному вигляді. Середньоквітучі тюльпани є стійкими до заморозків, які є частим явищем навесні. Починають цвісти ці красиві квітки на початку травня. Квіти дещо схожі на мак. 

3. "Пізні" тюльпани є найпоширенішими та становлять найбільшу групу за кількістю сортів. Сюди можна віднести такі види, як:

— зеленоколірні тюльпани. Їх назва походить від кольору серединки квіток, пелюстки яких мають ніжно-рожеве забарвлення;

— торочкуваті тюльпани мають вигляд, який дещо відрізняється від звичайних тюльпанів та легко запам'ятовується, – пелюстки мають так звану бахрому на краях. Тут часто зустрічається поєднання двох кольорів в забарвленні; 

— папугоподібні – гібридний тип з цікавою та яскравою зовнішністю. Колірна гама цих квіток включає найрізноманітніші поєднання кольорів. Виглядають дуже ефектно; 

— лілієподібні тюльпани, як зрозуміло з назви, дуже схожі на лілію своєю формою. Цвітуть такі квіти в кінці травня;

— пізні махрові тюльпани нагадують квітки півонії. Від ранніх їх відрізняють більші розміри квіток та пізній термін цвітіння. Однак такі тюльпани під важкістю квіток схильні ламатися в дощову або вітряну погоду. Можливі кольори – широкий вибір однотонних забарвлень або двоколірні варіації.

4. Гібридні форми. До цієї групи часто відносять рослини Грейга, Кауфмана та Фостера. Вони є абсолютно різними за своїми зовнішніми ознаками. Зокрема, садові рослини Грейга мають відігнуті краї та широкі пелюстки квіток, самі ж квіти мають плямисте забарвлення. Ще один вид – тюльпани Кауфмана. Вони мають вигляд зірочки. Закриті квітки такого типу мають приголомшливий декоративний ефект. Квіти Фостера мають великі бутони. Для цих тюльпанів характерна наявність "талії" – завуження посередині квітки. До гібридних також відносять дикорослі тюльпани, для яких характерними ознаками є дрібні бутони та невелика висота. Колірна гама "диких" тюльпанів може бути різноманітною.

Продаж цибулин тюльпанів можливий у нас! На нашому сайті Ви можете придбати тюльпани будь-якого виду за доступними цінами! Також ми пропонуємо великий вибір кольорів, аби Ви могли не лише насолоджуватися красою тюльпанів, але й цікаво оформити квітник, компонуючи різні види та кольори квіток. На нашому сайті Ви зможете вибрати тюльпани та інші квіти, які стануть справжньою окрасою Вашої клумби чи саду. Окрім квітів, здійснюємо продаж саджанців декоративних дерев та кущів, плодових дерев, винограду, горіхів. Усі саджанці – якісні та вирощені у нашому власному господарстві. У нас Ви можете придбати саджанці оптом та вроздріб за доступними цінами. Продаж здійснюємо по всій території України. Розрахунок можливий готівковим та безготівковим способом. Доставка товару здійснюється "Новою Поштою" та компанією "ІнТайм".